Windows Facebook Uygulama İndir

Windows Phone için Facebook, bağlı kalmak ve arkadaşlarınızla bilgi paylaşımını kolaylaştırır. Durum güncellemeleri gönderebilir, Canlı Karo güncellemelerini alabilir, haber akışınızı kontrol edebilir, yaklaşan etkinlikleri inceleyebilir, yerlerde kontrol edebilir, gelen kutunuzu yönetebilir, fotoğraf yükleyebilir, notlar yayınlayabilir, arkadaş isteklerini kabul edebilir, Yerler ve Mesajlar’ı Döşeme olarak sıralayabilir ve kendinize bakabilirsiniz. Arkadaşlarınızın fotoğrafları, duvarları ve bilgileri. Ve Facebook Sohbet’i unutmayın – Windows Telefonunuzdaki Messaging uygulamasına yerleştirilmiştir.

WP8 için yeni: Geliştirilmiş performans, çoklu çözünürlük ve döşeme boyutları ve daha fazlası için destek!

Bu sürümdeki yenilikler:

Her telefon için Facebook, internet connection.All ihtiyacınız olduğu sürece her mobil cihaz için geliştirilen bir uygulama veya yüz kitap, internetten indirmek için ve telefonunuzun mobil veri veya mümkün olabilir Bir WiFi sıcak noktasına erişmek için o zaman budur. Bazı telefonlarda, cep telefonunuzun kamera ve grafikler açısından düşük kaliteli olması durumunda, cep telefonunun özelliklerine göre farklı olmasına rağmen her telefon için facebook olmayacaktır. Açık olması mümkün ve cep telefonunuz mükemmelse o zaman bu kadar ve gitmek güzelsiniz. Uygulama ile arkadaşlarınızla ve ailenizle, içinde bulunduğunuz herhangi bir noktada veya yörede iletişime geçebileceksiniz. Mobil bağlantınız olduğu sürece. Mobil cihazınızda uygulamanız olduğu sürece asla hayal kırıklığına uğrayamazsınız.

Resmi Facebook uygulaması olan Facebook Messenger, akıllı telefonlarında, özellikli telefonlarında veya masaüstü bilgisayarlarında anında arkadaşlarınıza ulaşmanızı sağlar. Ayrıca burada iOS ve Windows Phone için de mevcuttur.

Bu, Google oyun mağazasındaki En Çok Yüklenilen ücretsiz android uygulamasıdır. Android kullanıcıları için çok kullanışlı ve sevimli bir uygulamadır, kullanıcıları Facebook’tan önceki sürümü daha hızlı kullanmalarını sağlar. Artık fotoğrafları hızlı bir şekilde görüntüleyebilir ve fotoğrafları, diğerlerinin durumunu kolayca beğenebilir ve sevebilirsiniz. Ve daha fazla öykü görmek için sayfayı yenilemene gerek yok. Kolay bildirimler, arkadaşlık talepleri ve doğrudan mesaj alın.

Facebook Android Uygulamasının Özellikleri:

Arkadaşlar Durum güncellemelerinizi görün.

Kolay paylaşılan Fotoğraflar.

Arkadaşlarınızın videolarını izleyebilirsiniz.

Tüm Bildirimleri hızlı bir şekilde alın.

Arkadaşlarınızla sohbet etmek kolaydır.

Sen oyun oynayabilirsin.

Favori uygulamalarınızı kullanın.

Fotoğrafları cihazınıza kaydedin.

Ayrıca, ekran kilitli olduğunda güncellemeleri görün.

Durum çubuğu cihazınızın üst kısmında bulunur.

Google Nexus 4, Samsung Galaxy S4, HTC One için Ek Destek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir