WhatsApp Messenger

WhatsApp indir, cep telefonunuzdaki mesajları kişi listenizdeki herhangi bir kişiye veya arkadaşınıza hızlı bir şekilde göndermenin en kolay yoludur. Tek şart, diğer kişilerin uygulamayı kendi cihazlarına yüklemesi gerektiğidir.

Şu anda, WhatsApp piyasadaki tüm mobil işletim sistemleriyle uyumludur: Android, iOS, Symbian ve Windows Phone. Dolayısıyla bu, temel olarak, hangi cihaza sahip olursa olsun, herhangi bir arkadaşınızla iletişim kurmak için WhatsApp yükle kullanabileceğinizi gösterir.

WhatsApp kullanıcıları, herhangi bir kullanıcıya metin mesajları, sesli mesajlar, bağlantılar ve resimler gönderebilir. Otomatik görüntü sıkıştırma, dosyaların aktarılmasını kolaylaştırır (belli bir kalite kaybına rağmen).

WhatsApp Messenger Indir
WhatsApp Messenger Indir

WhatsApp indir en ilginç ve en çok kullanılan araçlardan biri, grupları kolayca oluşturup yönetmenizi sağlar. Herhangi bir kullanıcı, grubun oluşturucusu tarafından davet edildiği sürece herhangi bir grubu girebilir ve istediğiniz zaman bırakabilir.

WhatsApp, Android kullanıcıları için mükemmel iletişim aracıdır, çünkü bununla birlikte, kısa mesaj ödemelerini bir daha unutabilirsiniz. Ayrıca, WhatsApp’ın WhatsApp PLUS ile tam uyumlu olduğunu unutmayın (mesaj gönderilmesi ve alınması söz konusu olduğunda).

WhatsApp Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlar için kullanılabilen ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaşlarınıza ve ailenize mesaj göndermenizi ve aramanıza izin vermek için telefonunuzun İnternet bağlantısını (mevcut olduğu şekilde 4G / 3G / 2G / EDGE veya Wi-Fi) kullanır. İletileri, çağrıları, fotoğrafları, videoları, belgeleri ve Sesli Mesajları almak ve göndermek için SMS’den WhatsApp’a geçiş yapın.

Whatsapp Kullanmanız İçin Sebepler

Tamamen Ücretsiz: WhatsApp, arkadaşlarınıza ve ailenize mesaj göndermeniz ve telefon açmanız için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G / 3G / 2G / EDGE veya Wi-Fi, varsa) kullanır, böylece her ileti veya çağrı için ücret ödemeniz gerekmez. * WhatsApp’ı kullanmak için herhangi bir abonelik ücreti yoktur.

Multimedya Desteği: Fotoğraf, video, doküman ve Sesli Mesaj gönderir ve alır.

Ücretsiz Arama Yapmak için: Başka bir ülkede olsanız bile, arkadaşlarınızı ve ailenizi WhatsApp Calling ile ücretsiz olarak arayın. * WhatsApp görüşmeleri hücresel planınızın sesli dakikaları yerine telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanın.

Grup Sohbeti: Arkadaşlarınızla veya ailenizle kolayca iletişim kurabilmeniz için rehberinizle grup sohbetlerinin keyfini çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir