Whatsapp İndir

Android işletim sistemli cep telefonlarının bir numaralı mesajlaşma ve görüşme programı olan Whatsapp indirilebilir apk yapısı ile tablet telefon ve bilgisayarlar üzerinden kesintisiz iletişim kurulmasını sağlar. 1 milyardan fazla aktif kullanıcısıyla popüler WhatsApp mesajlaşma uygulaması, ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme yapmanızı sağlar. WhatsApp kullanıcıları ayrıca metin mesajları değiştirebilirler.

Güvenli iletişim: WhatsApp kullanıcıları arasında, Signal tarafından kullanılan şifreleme protokolünü kullanarak uçtan uca şifreleme ile korunan tüm mesajlar – ses, resim ve dosyalar içerir.

Video görüşmeleri: WhatsApp ile kişiden kişiye görüntülü görüşme yapabilir ya Çağrılar ekranından ya da bir sohbet sırasında. Bununla birlikte, WhatsApp grup video görüşmelerini ele alamaz.

Bireysel ve grup sohbetleri: Elbette kişiyle bire bir sohbet edebilirsiniz. Ancak aynı zamanda 256 üyeyi tutabilen grup sohbetlerini kurabilir ve yönetebilirsiniz. Emojis gönderin, dokümanları paylaşın, kayıtlı sesli mesajlar oluşturun, bir fotoğrafı çekin ve özelleştirin ve sohbet yoluyla konumunuzu gönderin.

Ücretsiz sohbet etmek için whatsapp indir: WhatsApp, yıllık abonelik ücretini 2016 yılında düşürdükten sonra tamamen ücretsizdir. Uygulama üçüncü taraf reklamları da çalıştırmaz.

Google Drive’a yedekleyin: WhatsApp sohbet geçmişinizi, sesli mesajlarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı Google Drive’a yedekleyebilirsiniz. Yedeklenen veriler, Drive depolama alanı limitiniz ile ilgilidir.

Kapalı sistem: Birçok mesajlaşma uygulamasında olduğu gibi, WhatsApp diğer mesajlaşma uygulamalarıyla çalışmaz. Bir kişiyle iletişim kurmak için her iki tarafın WhatsApp’a ihtiyacı vardır.

Ücretsiz ve popüler WhatsApp mesajlaşma uygulaması, kısa mesajları, görüntülü sohbetlere, kısa mesajları kapsayan iyi bir iş. Pek çok hizmet benzer bir iletişim araçları koleksiyonu sunarken, kişileriniz WhatsApp’a dayanıyorsa, başka yere bakmak için çok az gerekçeniz vardır.

WhatsApp Messenger indir, iPhone, Samsung Android sistemler için whatsapp indir, Symbian, BlackBerry ve Windows Phone sistemlerinde çalışan çapraz platform akıllı telefon mesajlaşma sistemidir. Farklı telefon sistemleri ve uluslararası taşıyıcılar arasında kolay anında mesajlaşma, WhatsApp Messenger’ın temel özelliklerinden biridir. Kullanımı kolay bir arayüz ile kullanıcılar aynı zamanda birkaç kişiyle bir grup sohbeti oluşturabilir. Yerinde değilseniz, uygulama çevrimdışı mesajlarınızı kaydeder, böylece daha sonra onları okuyabilirsiniz.

Ayrıca, kullanıcılar videolar, resimler ve hatta sesli notlar da dahil olmak üzere multimedya dosyaları gönderip alabiliyorlar. Uygulama bir SMS değişimi gibi çalıştığı ve kullanıcının adres defterinden entegre edilmiş telefon numaralarını kullandığı için iğne veya kullanıcı adı gerektirmez. Uygulama aynı zamanda kullanıcıların kişileri engellemelerine, konumlarını paylaşmalarına, e-posta geçmişlerini takip etmelerine, bildirim seslerini kişiselleştirmelerine ve diğer birçok özelliğe olanak tanır.

İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir