Whatsapp APK İndir

Dünyanın en çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulaması olan whatsapp, yıllardır android marketler apple store vb. mağazalarda kullanıma sunulmuştur.Çok kısa süre içinde dünyanın en çok indirilip yüklenen mesajlaşma uygulamalarından biri haline gelmiştir. Kullanıcıların anlık olarak birbiriyle iletişim kurmalarında oldukça başarılı bir program olmuştur.

Whatsapp Messenger programı  android marketler üzerinden Whatsapp Apk indir olarak aratılıp indirilmektedir. Whatsapp Apk indir uygulaması sadece Android sürümlerde geçerlidir. Eğer telefonunuz Android 2.1 sürümü ve üzerindeyse Whatsapp apk indir uygulamasını indirip kullanabilirsiniz. Belirttiğimiz gibi Whatsapp Mesenger programı Android sürüm 2.1 ve üzeri Android sürümlerinde çalışmaktadır.

Whatsapp apk dosyasını başlıca Google play uygulamasından indirip mobil cihazınızda kullanıbilir ve mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Uygulama üzerinde Whatsapp ya da Whatsapp apk indir olarak aratarak çıkan sembole tıklayıp kuruluma başlayabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp apk dosyasını Bilgisayar üzerindende Whatsapp apk indir olarak aratıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ve tek yapmanız gereken indirilen apk dosyasını telefona atıp kuruluma başlamaktır. Kurulumun gerçekleşmesi için Whatsapp sizden birkaç izin istemektedir. Bu izinleri onaylandığı takdirde program ücretsiz ve otomatik olarak kurulmaktadır . Whatsapp şifreleme ve gizlilik yöntemi ile bilgilerinizin herhangi bir 2. 3. Şahısa geçmesini engellemektedir. Whatsapp ın tadını çıkarın!

Popüler Messenger “WhatsApp” ‘dan, üretici düzenli olarak indirmek için yeni APK dosyaları sunuyor. Bu şekilde arkadaşlarınızla ve ailenizle her zaman irtibatta olursunuz. Resim, video veya sesli mesaj gönderebilirsiniz. Buna ek olarak, uygulama birçok komik Emojis getiriyor. Bunları metin mesajlarınıza istenilen yerde koymanız yeterlidir. APK’yi indirdikten sonra, cep telefonunuza USB yoluyla yüklemeniz gerekir.

Ücretsiz “WhatsApp Messenger”, Play Store sürümüyle de resmi bir ön sürüm olarak belirtilebilir. Yeni özellikler yayınlanmadan önce mevcuttur. Uygulama imzalandığından Play Store aracılığıyla güncelleme almaya devam edersiniz. WhatsApp’ın etrafındaki tüm ipuçlarını, uygulama ipuçları portalımızda bulunan kendi WhatsApp bölümümüzde bulabilirsiniz. Şimdi tamamen yeni: Videootelefon doğrudan WhatsApp’da.

Ayrıca gizlilik seçenekleri de artık gemide. Bu, durumunuzu, çevrimiçi durumunuzu ve profil resminizi kimlerin görebileceğini belirlemenizi sağlar. Ayarlar bölümünde okundu onaylamasını (mavi WhatsApp kancası) ayarlayabilirsiniz. Bunu yapmak için, Hesap Verileri Okundu bilgisi’nden yararlanın.

WhatsApp APK indir yeni işlevler getiriyor

En yeni WhatsApp sürümü için lütfen resmi değişiklik günlüğüne bakın.

Android 5.0 kullanıcıları, Google Drive üzerinden yeni sohbet yedekleme özelliğinden faydalanabilir. WhatsApp çağrılarını kullanırken veri hacminizden tasarruf sağlayan “Düşük Veri Kullanımı” modu, yeni bir özelliktir.

İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir