Whatsapp 32 Bit İndir

Whatsapp messenger dünya genelinde kullanılan çok popüler bir mesajlaşma uygulmasıdır. İlk olarak cep telefonlarında kullanıma sunulan whatsapp indir, sırasıyla tablet, ios, windows ve Mac olmak üzere tüm platformlarda kullanılmaya başlamıştır.  Whatsapp mobil cihazlardaki kullanım rahatlığını Windows pc  ortamına da başarıyla taşımış ve kullanımını sağlamayı başarmıştır. Whatsapp Messenger ın Windows olan verisyonu da android tablet ve telefondaki arayüz ve kullanımın aynı olması programa orjinallik kazandırmıştır.

Windows için Whatsapp uygulaması da tamemen ücretsiz olup, her hangi bir reklam içermemektedir. Windows için whatsapp uygulması Pc nin özelliklerine bağlı olarak Whatsapp 32 bit indir ve Whatsapp 64 bit indir uygulamaları olarak değişmektedir. Eğer Pc niz 32 bit ise Whatsapp 32 bit indir olarak indirip kurmanız yeterli olacak ve whatsapp ı kullanmaya başlayabileceksiniz. Eğer pc nizin kaç bir olduğunu bilmiyorsanız ;

Masaüstünde ki Bilgisayarım ikonuna sağ tıklayarak özellikleri seçin.  Karşınıza çıkan ekran bilgisayırınızın temel özelliklerini gösteren bir iletişim ekranıdır. Bu ekranda ‘Sistem Türü’ bölümünden bilgisayırınızın sistemini öğrenebilirsiniz. Eğer Sitem Türü kısmında 32 bit İşletim sistemi yazıyorsa pc nize 32 bit uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Whatsapp 32 bit indir uygulaması yine whatsapp ın resmi sitesi üzerinden indirilerek ücretsiz bir şekilde kullanılır. Bu sürüm mobil cihazlarla aynı olup monil cihazın açık olması durumunda sorunsuz çalışıp tüm özelliklerden yararlanılmaktadır. Bu sayede rahatça dosya aktarımında bulunabilir, görüntülü konuşma vs. tüm özellikler kullanılabilir.

Whatsapp Windows Pc uygulaması nın çalışması için mobil cihazın açık konumda olması yetmektedir.

WhatsApp, özellikle 32-bit bilgisayarlar için “WhatsApp for PC (Desktop App)” yazılımını ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu, Messenger’ı bilgisayarda rahatça kullanmanızı sağlar.

WhatsApp for PC (masaüstü uygulaması) 32 bit

Resmi WhatsApp Masaüstü İstemcisi ile popüler Messenger’ı PC için ayrı bir masaüstü uygulamasında kullanabilirsiniz. Hizmet, WhatsApp Web Browserversion’a çok benziyor – yalnızca ayrı bir tarayıcı gerekli değildir.

WhatsApp for PC: Masaüstü uygulaması bu avantajları sunar

WhatsApp Web hizmeti çok benzer olsa da, oldukça ilginç bazı avantajlarınız var. Örneğin, Windows’u her başlattığınızda başlatmak için WhatsApp Masaüstünü Otomatik Başlatma menüsüne gönderebilirsiniz. Bildirim Merkezi’ni doğrudan ileti aldığınızda görebilirsiniz ve ileti listesinde okunmamış iletiler tipik balon simgeleriyle işaretlenmiştir.

İşlevsel olarak, PC için WhatsApp web uygulamasından farklı değildir: aracı başlattıktan sonra cep telefonunuzla görüntülenen QR kodunu taramanız yeterlidir. Zaten tüm o anki sohbetler görüntülenir ve PC’de sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir