Twitch: Canlı Oyun Yayını

Android cihazınızda canlı oyun videoları, Esports ve herhangi bir IRL yayınını izleyin! PS4, PS5, PC, Xbox One ve Nintendo Switch için en sevdiğiniz MMO RPG, strateji ve FPS oyunlarını yayınlayın. Twitch, avucunuzun içinde canlı yayın ve oyuncu sohbeti sağlar.

Spor burada. Talk şovlar, lig kanalları, Fantezi ve ESports aracılığıyla basketbol, ​​beyzbol, futbol, ​​futbol, ​​yüzme, güreş, hokey, bilardo ve çok daha fazlasını yapın.

Oyuncuların her şeyi oynamasını izlerken canlı sohbet edin Valorant’tan League of Legends’a. Fortnite Battle Royale, Minecraft Sessions, 2k Blacktop, Overwatch öldürme serileri ve FIFA hesaplaşmalarını izleyin. Çok oyunculu oyunlar senin işin değil mi? Sanat demolarından hayvan videolarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü IRL içeriğini canlı yayınlayın!

Twitch Game Canlı Yayını ve Sohbet: EN İYİ 3 ÖZELLİK
1. Oyuncuların herhangi bir tekli veya çok oyunculu oyunu oynamasını izleyin; Minecraft, Fortnite, CS:GO, PUBG, FIFA, League of Legends, Call of Duty, Valorant, Grand Theft Auto, Overwatch, World of Warcraft: The Burning Crusade, Apex, WildRift, Garena Free Fire ve çok daha fazlası. Oyun bayrağınızın uçmasına gerçekten izin verebilirsiniz! Piyasadaki en büyük MMO RPG, MOBA, strateji ve FPS oyunlarından içerik akışı gerçekleştirin veya heyecan verici Esports turnuvalarına katılın.
2. Herhangi bir oyun, Esports ve IRL yayını sırasında canlı sohbet. Strateji ve oyun planı hakkında konuşmak için en sevdiğiniz yayıncılar ve diğer oyuncularla bağlantı kurun.
3. Kendi oyun içeriğinizi yayınlayın! Xbox One’da GTA’yı canlı yayınlayın, Nintendo Switch’te Minecraft monolitleri oluşturun, PS5’te Fortnite düşmanlarınızı alt edin, mobil cihazınızda WildRift’e dalın veya PC’de Valorant’ta hava atın!

Oyun dışında bir şey mi arıyorsunuz? En sevdiğiniz sporlarla ilgili canlı tartışmalara katılın, podcast’leri dinleyin, müzik konserlerine göz atın veya sadece topluluk içinde sohbet edin.

+ PS4, PS5, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için özel içerikle etkileşimli canlı haber videoları yayınlayın.
+ Benzersiz programlamayı izleyin: sanat gösterilerinden müzik festivallerine, sohbete kadar her şeyi canlı yayınlayın diğerleri!
+ Basit ve sezgisel gezinme sayesinde yeni çok oyunculu oyunları ve IRL videolarını kolaylıkla keşfedin.
+ Gece geç saatlerde izleme ve oyuncu sohbeti oturumları için Karanlık Mod’a geçin.

Milyonlarca kişiye katılın. Sevdikleri MOBA veya FPS oyunları üzerinden bağlantı kurabilecekleri bir yer bulan hardcore ve sıradan oyuncular. Twitch ile tutkunuzu bir üst seviyeye taşıyın!

——

Geri bildirim ve yardım için lütfen Destek Merkezimizi ziyaret edin: https://help.twitch.tv

Lütfen dikkat: Bu uygulama, Nielsen’in TV Derecelendirmeleri gibi pazar araştırmasına katkıda bulunan Nielsen’in tescilli ölçüm yazılımına sahiptir. Daha fazla bilgi için lütfen http://priv-policy.imrworldwide.com/priv/mobile/us/en/optout.html adresine bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir