TikTok

Fenomen olmanın en eğlenceli yolu TikTok uygulamasını şimdi indir. TikTok, mobil videolar için hedeftir. TikTok’ta kısa biçimli videolar heyecan verici, spontane ve gerçek. İster bir spor fanatiği, ister bir evcil hayvan meraklısı veya sadece gülmek istiyor olun, TikTok’ta herkes için bir şeyler var. Tek yapmanız gereken izlemek, sevdiğiniz şeylerle meşgul olmak, sevmediklerinizi atlamak ve size özel kişiselleştirilmiş sonsuz bir kısa video akışı bulacaksınız. Sabah kahvenizden öğleden sonraki işlerinize kadar, TikTok gününüzü güzelleştirmeyi garanti eden videolara sahiptir.

Günlük anlarınızı görüntülemek ve yakalamak için kullanımı kolay araçlar sağlayarak kendi orijinal videolarınızı keşfetmenizi ve oluşturmanızı kolaylaştırıyoruz. Özel efektler, filtreler, müzik ve daha fazlasıyla videolarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın.

■ Sizin için özel olarak özelleştirilmiş sonsuz sayıda video izleyin

Ne izlediğinize, beğendiğinize ve paylaştığınıza göre kişiselleştirilmiş bir video beslemesi. TikTok size gününüzü güzelleştirecek gerçek, ilginç ve eğlenceli videolar sunuyor.

 

■ Videoları keşfedin, sadece bir kaydırma ötede

Komedi, Oyun, Kendin Yap, Yiyecek, Spor, Memler ve Evcil Hayvanlardan Garip Tatmin Edici, ASMR ve aradaki her şeye kadar her tür videoyu izleyin.

 

■ Tek bir videoda kaydı birden çok kez duraklatın

Sadece bir dokunuşla videonuzu duraklatın ve devam ettirin. Gerektiği kadar ateş edin.

 

■ Yaratıcılardan oluşan küresel bir topluluktan eğlenin ve ilham alın

Milyonlarca yaratıcı, inanılmaz becerilerini ve günlük yaşamlarını sergileyen TikTok’ta. Kendinize ilham verin.

 

■ En sevdiğiniz müziği veya sesi videolarınıza ücretsiz olarak ekleyin

Milyonlarca ücretsiz müzik klibi ve sesle videolarınızı kolayca düzenleyin. Hip Hop, Edm, Pop, Rock, Rap ve Country dahil olmak üzere her türden en popüler parçalar ve en viral orijinal sesler ile sizin için müzik ve ses çalma listeleri oluşturuyoruz.

 

■ Yaratıcı efektlerle kendinizi ifade edin

Videolarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için tonlarca filtre, efekt ve AR nesnesinin kilidini açın.

 

■ Kendi videolarınızı düzenleyin

Entegre düzenleme araçlarımız, uygulamadan çıkmadan video klipleri kolayca kırpmanıza, kesmenize, birleştirmenize ve çoğaltmanıza olanak tanır.

 

* Herhangi bir geri bildirim? Bizimle feedback@tiktok.com adresinden iletişime geçin veya @tiktok_us bize tweet atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir