Telegram

Sohbetin en yeni hali Telegram ile ister arkadaşlarınızla ister gruplara katılarak anlık görüşün. Saf anlık mesajlaşma — basit, hızlı, güvenli ve tüm cihazlarınız arasında senkronize edildi. 500 milyondan fazla aktif kullanıcısıyla dünyanın en çok indirilen 10 uygulamasından biri.

HIZLI: Telegram, insanları dünya çapında benzersiz, dağıtılmış bir veri merkezleri ağı aracılığıyla birbirine bağlayan piyasadaki en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır.

SENKRONİZE: Mesjlarınıza tüm telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdan aynı anda ulaşabilirsiniz. Telegram uygulamaları bağımsızdır, bu nedenle telefonunuzu bağlı tutmanız gerekmez. Bir cihazda yazmaya başlayın ve mesajı diğerinden bitirin. Verilerinizi bir daha asla kaybetmeyin.

SINIRSIZ: Medya ve dosyaları, türlerinde ve boyutlarında herhangi bir sınırlama olmaksızın gönderebilirsiniz. Tüm sohbet geçmişiniz cihazınızda disk alanı gerektirmez ve ihtiyacınız olduğu sürece Telegram bulutunda güvenli bir şekilde saklanır.

GÜVENLİ: Kullanım kolaylığı ile birlikte en iyi güvenliği sağlamayı görev edindik. Sohbetler, gruplar, medya vb. dahil olmak üzere Telegram’daki her şey 256 bit simetrik AES şifrelemesi, 2048 bit RSA şifrelemesi ve Diffie–Hellman güvenli anahtar değişimi kombinasyonu kullanılarak şifrelenir.

%100 ÜCRETSİZ ve AÇIK: Telegram, indirdiğiniz uygulamanın yayınlanan kaynak koddan tam olarak oluşturulduğunu kanıtlamak için geliştiriciler, açık kaynaklı uygulamalar ve doğrulanabilir yapılar için tamamen belgelenmiş ve ücretsiz bir API’ye sahiptir.

GÜÇLÜ: 200.000’e kadar üyeyle grup sohbetleri oluşturabilir, büyük videolar, her türden belge (.DOCX, .MP3, .ZIP, vb.) paylaşabilir ve her biri 2 GB’a kadar çıkabilir ve hatta belirli görevler için botlar ayarlayabilirsiniz. Telegram, çevrimiçi topluluklara ev sahipliği yapmak ve ekip çalışmasını koordine etmek için mükemmel bir araçtır.

GÜVENİLİR: Mesajlarınızı mümkün olduğunca az veri kullanarak iletmek için tasarlanan Telegram, şimdiye kadar yapılmış en güvenilir mesajlaşma sistemidir. En zayıf mobil bağlantılarda bile çalışır.

EĞLENCE: Telegram’da güçlü fotoğraf ve video düzenleme araçları, hareketli çıkartmalar ve emojiler, uygulamanızın görünümünü değiştirmek için tamamen özelleştirilebilir temalar ve tüm anlamlı ihtiyaçlarınızı karşılamak için açık bir çıkartma/GIF platformu bulunur.

BASİT: Eşi görülmemiş bir dizi özellik sunarken, arayüzü temiz tutmaya büyük özen gösteriyoruz. Telegram o kadar basittir ki, nasıl kullanılacağını zaten biliyorsunuz.

ÖZEL: Gizliliğinizi ciddiye alıyoruz ve hiçbir zaman üçüncü şahısların verilerinize erişmesine izin vermeyeceğiz. Her iki taraf için gönderdiğiniz veya aldığınız herhangi bir mesajı istediğiniz zaman ve iz bırakmadan silebilirsiniz. Telegram, verilerinizi size reklam göstermek için asla kullanmaz.

Maksimum gizlilikle ilgilenenler için Telegram, Gizli Sohbetler sunar. Gizli Sohbet mesajları, katılan her iki cihazdan da otomatik olarak kendini imha edecek şekilde programlanabilir. Bu şekilde, mesajlar, fotoğraflar, videolar ve hatta dosyalar gibi her türlü kaybolan içeriği gönderebilirsiniz. Gizli Sohbetler, bir mesajın yalnızca hedeflenen alıcı tarafından okunabilmesini sağlamak için Uçtan Uca Şifreleme kullanır.

Bir mesajlaşma uygulamasıyla yapabileceklerinizin sınırlarını genişletmeye devam ediyoruz. Daha yaşlı habercilerin Telegram’ı yakalaması için yıllarca beklemeyin – devrime bugün katılın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir