Skype

Dünya ile iletişim en eski ve etkili yolu.  Skype dünyayı konuşturur. Anlık mesaj, sesli veya görüntülü arama ile “merhaba” deyin – tümü ücretsiz*.

Dünyanın her yerindeki cep telefonlarına SMS mesajları göndermek için Skype’ı kullanın ve SMS Connect ile artık telefonunuzun SMS mesajlarını doğrudan bilgisayarınızdan da okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz. SMS connect kademeli olarak piyasaya sürülecek.

• Görüntülü aramalar – Sadece tezahüratları duyma, onları gör! 1 veya 24 arkadaşınız ve ailenizle HD görüntülü görüşmede bir araya gelin. “Nişanlıyız!!!” dediğinizde herkesin gülümsemesini ve ağlamasını izleyin.

• Sohbet – İnsanlara anında ulaşın. Arkadaşlarınıza mesaj gönderin, @ bahsederek birinin dikkatini çekin veya bir aile birleşimi planlamak için bir grup sohbeti oluşturun.

• SMS Bağlantısı – Telefonunuzun SMS mesajlarını PC veya Mac’inizdeki Skype’ta okuyun ve yanıtlayın.

• Paylaş – Aileniz ve arkadaşlarınızla fotoğraf ve video gönderin. Paylaşılan fotoğrafları ve videoları film rulonuza kaydedin. Arkadaşlarınızla seyahat planları yapmak veya ekibinize tasarımlar sunmak için ekranınızı paylaşın.

• Sesli aramalar – Kamera utangaç mı? Skype’ta dünyanın herhangi bir yerindeki herkese sesli arama yapın. Cep telefonlarını ve sabit hatları düşük tarifelerle de arayabilirsiniz.

• Kendinizi ifade edin – Konuşmaları ifadelerle canlandırın, bir Giphy veya web’den görseller göndermek için sohbette “+” işaretine tıklayın ve resimlere kelimeler, çizgiler ve daha fazlasıyla açıklama ekleyin.

 

Skype Önizleme’yi indirerek en yeni ve en havalı özelliklerimize erken erişim elde edeceksiniz. Tabi siz eğlenirken bilin ki bu uygulama devam eden bir çalışma. Skype’a yeni geliştirmeler ve özellikler eklerken önemli geri bildirimlerinizi almayı umuyoruz. Ana ekrandaki kalp simgesine tıklamanız yeterlidir; yorumlarınızı ekibimize göndererek Skype’ın geleceğini şekillendirmemize yardımcı olabilirsiniz.

 

Skype telefonlarda, tabletlerde, PC’lerde ve Mac’lerde kullanılabilir.

 

*Skype’dan Skype’a aramalar ücretsizdir. Operatör veri ücretleri geçerli olabilir. Sınırsız bir veri planı veya WiFi bağlantısı kullanmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir