Messenger

Sınırsız metin, ses, görüntülü arama ve grup görüntülü sohbet özellikleriyle eksiksiz, ücretsiz* hepsi bir arada iletişim uygulamamızla her zaman birlikte olun. Mesajlarınızı ve kişilerinizi kolayca Android telefonunuzla senkronize edin ve herhangi biriyle, her yerde bağlantı kurun.

ÇAPRAZ UYGULAMA MESAJLAMA VE ARAMA
Instagram arkadaşlarınızla doğrudan Messenger’dan bağlantı kurun. Mesaj göndermek veya aramak için onları ada veya kullanıcı adına göre aramanız yeterlidir.

VANISH MODE
Yalnızca bir an süren mesajlar gönderin. Sohbetten çıktıktan sonra görülen mesajların kaybolduğu yok olma modunu kullanmayı seçin.

GİZLİLİK AYARLARI
Yeni gizlilik ayarları, size kimlerin ulaşabileceğini ve mesajlarınızın nereye teslim edileceğini seçmenize olanak tanır.

ÖZEL TEPKİLER
Kelimeler için mi kayboldunuz? 🎉 ve 🔥 dahil, aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha fazla emoji ile tepkilerinizi özelleştirebilirsiniz.

SOHBET TEMALARI
Sohbetlerinizi daha kişisel hale getirmek için Tie-Dye veya Love gibi eğlenceli temalar ve renkler arasından seçim yapın .

BİRLİKTE İZLEYİN
Birlikte olamadığınız zamanlarda Messenger Görüntülü Sohbet ve Odalar üzerinden arkadaşlarınızla video, dizi ve film izleyin. Her anı ve tepkiyi gerçek zamanlı olarak yakalayın.

GRUBU ODALARLA BİRLİKTE OLUŞTURUN
Messenger’a sahip olmasalar bile herkesle görüntülü grup sohbeti yapmak için bir bağlantı gönderin. 50 kişiye kadar zaman sınırı olmadan ev sahipliği yapın.

BAĞLI KALMAK İÇİN ÜCRETSİZ* GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞMELER
Sınırsız canlı görüntülü sohbet ile arkadaşlarınızı ve ailenizi yakın tutun. Yüksek kaliteli ses, yüksek tanımlı video ve yüz filtreleri gibi etkileşimli video özellikleriyle 8 kişiye kadar grup görüntülü görüşmeleri düzenleyin.

SINIRSIZ ÜCRETSİZ* METİN & TELEFON GÖRÜŞMELERİ
Telefon numarası alışverişini atlayın ve Facebook arkadaşlarınıza dünyanın her yerinden olsalar bile bir mesaj gönderin. Cep telefonunda, tablette ve masaüstünde yüksek kaliteli sesli ve yazılı mesajlaşmanın keyfini çıkarın.

KARANLIK MODDA IŞIKLARI KAPATIN
Sohbet arayüzünün renklerini koyulaştıran şık ve yeni bir görünümle gözlerinizi biraz dinlendirin. .

*SES VE VİDEO MESAJLARINI KAYDEDİN VE GÖNDERİN
Metin kesmediğinde, sadece kaydet’e basın ve gönderin. Söyleyin, şarkı söyleyin, gösterin veya yüksek sesle bağırın.*

ÇIKARTMALAR, GIF’LER VE EMOJİLERLE KENDİNİZİ İFADE EDİN
Yaratıcı yönünüzü göstermek için özel çıkartmalar kullanın. Hatta video görüşmelerine efektler ve filtreler bile ekleyebilirsiniz.

*DOSYA, FOTOĞRAF VE VİDEO GÖNDERİN
Arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz dosya sayısında bir sınır yoktur.*

PLANLA VE GERÇEKLEŞTİR
Anketler ve daha fazlasıyla bir araya gelmek için planlar yapın. Bir buluşma noktası önerin veya sadece birkaç dokunuşla konumunuzu paylaşarak arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu söyleyin.

*GÜVENLİ VE KOLAYCA PARA GÖNDERİN (yalnızca ABD içinde)
Arkadaşlarınızla güvenli ve kolay bir şekilde para gönderin ve alın. Banka kartınızı, PayPal hesabınızı veya yeniden yüklenebilir ön ödemeli kartınızı (yalnızca para göndermeye uygun tek kaynaklı kartlar) ekleyerek uygulamada aile hakkı.*

İŞLETMELERLE SOHBET
Yapmak için favori işletmelerinizle kolayca bağlantı kurun rezervasyonlar, müşteri desteği alın, fırsatlar bulun ve daha fazlasını yapın.

MESSENGER’A SMS GETİRİN
İletişimde kalmak için birden fazla uygulama açmanıza gerek yok. SMS ve Messenger için tek bir uygulama kullanın.

PLATFORMLARLA UYUMLU
Masaüstü, Portal ve diğerleri gibi çeşitli cihazlarda arkadaşlarınızla sohbet edin.

Gizlilik Politikası: https:// www.facebook.com/about/privacy/

Http://messenger.com (http://messenger.com/)

adresinde Messenger mesajlaşması ve grup görüntülü sohbeti hakkında DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN * Veri ücretleri geçerlidir

Bazı Messenger özellikleri ülkenizde veya bölgenizde kullanılamayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir