Hotmail Kayıt Olma İşlemleri

Hotmail, her yerden erişilebilen ücretsiz bir e-posta adresi almanın kolay bir yoludur. Hotmail, hızlı, ücretsiz olma avantajına sahiptir ve sağlam bir anti-virüs, kanıtlanmış anti-spam sistemi ve kimlik avı önleme özellikleri gibi bazı harika özelliklerle donatılmıştır.
Hotmail Kayıt İpuçları, Süreç boyunca size rehberlik edecektir

Hotmail’in kendisine faydalı bir bağlantı içeren makalemizi okuduktan sonra, birkaç dakika içinde kendi ücretsiz e-posta hesabınıza kaydolabilirsiniz. Daha fazla uzatmadan, izlemeniz gereken basit, adım adım işlem hakkında konuşalım.

Tüm süreci dört basit adıma böldük. Onları takip etmek gerçekten çok kolay ve talimatlarımızın herkesin anlaması için açık ve basit olduğundan emin olduk. Sizin için işleri kolaylaştırmak istiyoruz!

Hotmail Hesabı Almak Açmak ve Oluşturmak için aşağıdaki talimatları izleyin:

Bir Hotmail hesabı (@ hotmail.com) oluşturmak için buraya tıklayın: signup.live.com. Hesabınızı ayarlamak için ekran talimatları görünecektir. Microsoft, aşağıda listelenen kişisel bilgileri ister.

İsim.
Soyadı.
Kullanıcı adı.

Hotmail, Microsoft hizmet paketinin bir parçasıdır ve kullanımı ücretsizdir. Kendi hesabınızı oluşturmak için yukarıda gönderdiğimiz bağlantıyı ziyaret etmeniz yeterlidir. Video oyunları oynamak veya yazılım satın almak gibi başka amaçlarla zaten bir Microsoft hesabınız varsa, bu ziyaret etmek için doğru sayfa değildir. Bunun yerine, geçerli kimliğinizi ekleyeceğiniz ve ardından Hotmail hizmetlerine erişeceğiniz oturum açma sayfasını ziyaret etmeniz gerekir.

Kullanıcı adınızı seçmek için iki seçenek vardır:

Başka herhangi bir e-posta servis sağlayıcısıyla, yani birileri@gmail.com, birisi@yahoo.com ile ilişkili mevcut e-posta adresinizi kullanabilirsiniz.
Daha önce e-postanız yoksa “Bir tane oluştur” bağlantısını tıklayabilirsiniz.

Şimdi, tekrar iki seçeneğiniz var; e-postanızın şu şekilde olması için seçim yapın:

someone@outlook.com
someone@hotmail.com

Tüm alanları doldurmak gerekli değildir. Ancak, şifreyi unutursanız veya hesabınıza erişiminizi kaybederseniz, bazı bilgiler şifrenizi kurtarmak için yararlı olabilir.

Hotmail Parolanızı Seçme. Parola gereksinimi en az 8 karakter olmalıdır ve büyük / küçük harf duyarlıdır, yani parolanız “aT123Dd” ise, parolanızı “at123dd” olarak yazarak hesabınıza giriş yapamazsınız.
Parolanızı seçerken, büyük ve küçük harfleri, sayıları ve özel karakterleri (! @ # $) Birleştirmeniz önerilir.

Parolayı bir kağıda yazmanızı ve dijital bir dosyaya kaydetmenizi öneririz. Bilgisayar korsanlarının yeni şifrenize erişememelerini sağlamak için virüs ve kötü amaçlı yazılım korumanız olduğundan emin olun. Eşeği sağlam kazığa bağlamak.

Ülke / bölge.
Doğum günü.
Cinsiyet.

Alternatif e-posta adresi (Burada başka bir e-posta sağlayıcısıyla ilişkilendirilmiş bir adres verecektiniz, Hotmail şifrenizi unutmanız durumunda şifre sıfırlama bilgileriniz e-postaya gönderilecektir.

Captcha Doğrulaması: Aynı zamanda önemli bir aşamadır. Hesabın bir bot tarafından oluşturulmadığını doğrulamak içindir. Aşağıdaki alanda resimde gösterilen karakterleri yazmanız gerekir; resimdeki metni düzgün göremiyorsanız, captcha’nın ses sürümünü seçebilirsiniz.

Bunu yaptıktan sonra «hesap oluştur» düğmesine basın. Zorunlu alanları kaçırdıysanız, sistem hesabınızı işlemenize izin vermez. Kaçırdığınız alanlar kırmızı bir asterix ile belirtilecektir, bu nedenle herhangi bir problemi bulmak ve düzeltmek kolay olacaktır.

Hotmail hesabınız oluşturulduktan sonra, login.live.com ana sayfasına giderek yeni kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapabileceğinizi test edin.

Gördüğünüz gibi, Hotmail’e kaydolmak gerçekten çok kolay ve bunu hemen yapmanızı öneririz. Hotmail, tek bir kuruş harcamadan çevrimiçi e-posta göndermenin ve almanın harika bir yoludur.

Hotmail’in içine girdikten sonra, birçok seçeneğiniz olacaktır. Kişiler listeleri oluşturma, e-posta gönderme, Gelen Kutunuz için bir tasarım oluşturma ve çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Ayrıca, mesajları kaydedecek veya sileceksiniz. Kontrol etmek için tonlarca özellik var ve iyi bakmaya değer. Bazı kişiler Hotmail’i kişisel e-posta için, diğerleri ise iş için kullanıyor. Bazıları her ikisi için de kullanır. Tüm dünyadaki insanların ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlanmış çok yönlü bir arayüz ve Microsoft’un ürettiği bilinen bir kalite arayüzü.

Tatbikatı bildiğinize göre, neden Hotmail şu anda kaydolmuyor? Bunu yapmak size Hotmail’in potansiyelini ortaya çıkarma gücü verecektir. İster ilk e-posta hesabınız isterse yüzüncü hesabınız olsun, Hotmail’in ücretsiz olarak olağanüstü hizmetler sunduğunu ve buradaki birçok ücretsiz e-posta arayüzünden çok daha üstün olduğunu göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir