Firefox Tarayıcı

İnternet deneyiminizi her zamankinden daha fazla kontrol ederek cesur olun. Artık açık sekmelerinizi, son aramalarınızı ve favori sitelerinizi tek bir yerde görebilirsiniz. Yeni Firefox ana ekranı size uyum sağlar. Ne kadar çok kullanırsanız, o kadar akıllı olur. Firefox, kaldığınız yerden devam etmenizi kolaylaştırır.

Çevrimiçi hayatınız söz konusu olduğunda, bir seçeneğiniz var: fabrika ayarlarını kabul edin veya gizliliğinize öncelik verin. Varsayılan tarayıcınız olarak Firefox’u seçtiğinizde, bağımsız bir teknoloji şirketini desteklerken verilerinizi korumayı seçmiş olursunuz. Firefox ayrıca size çevrimiçi yaşamınızda daha fazla açıklık, şeffaflık ve kontrol sağlamak için kar amacı gütmeyen bir mücadeleyle desteklenen tek büyük tarayıcıdır. Firefox’u seçerek önemli şeyleri korumayı seçen yüz milyonlarca kişiye katılın.

TL;DR
– İnternet deneyiminizin kontrolünün daha fazla sizde olduğunu hissedin. Yeni ana ekran, her seferinde kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar
– Teknolojinin en güvenilir adından daha da fazla sektör lideri gizlilik ve güvenlik

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ANA EKRAN
Kaldığınız yerden devam edin. Artık tüm açık sekmelerinizi sezgisel olarak gruplandırılmış ve son aramalarınız, yer imleriniz ve favori sitelerinizle birlikte görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Pocket tarafından önerilen ve günlük olarak güncellenen popüler makaleleri de göreceksiniz.

ARAMA ÇUBUĞUNU İSTEDİĞİNİZ YERE TAŞIYIN
Firefox, arama çubuğunun varsayılan yerleşimini seçmenize olanak tanır, Ekranınızın üstünde veya altında. Arama çubuğunu en alta yerleştirirseniz, özellikle bir elinizi kullanıyorsanız, bazen bir şeyleri aramak daha kolaydır.

HIZLI. ÖZEL. GÜVENLİ.
Hızdan ödün vermeden kişisel olanı gizli tutun. Firefox ile çevrimiçi olarak neyi ne zaman paylaşacağınıza karar vermek için daha fazla kontrole sahip olabilirsiniz, çünkü hayatınız sizin işiniz. Firefox’u, gizliliğinizi, parolanızı ve yer imlerinizi gittiğiniz her yere güvenle götürmenize olanak tanıyan akıllı tarama özellikleriyle tasarladık.

FIREFOX’U KENDİNİZ YAPIN
Firefox’u ilk tercihiniz yapın , halledin, varsayılan tarayıcı. Ve Firefox widget’ları ile doğrudan telefonunuzun ana ekranından web’de arama yapmaya veya özel tarama modunu kullanmaya atlayabilirsiniz. Ve Firefox, şifrelerinizi cihazlar arasında hatırlayarak şifre yönetimini kolaylaştırır.

GİZLİLİK KONTROLÜ TÜM DOĞRU YERLERDE
Firefox, web’deyken size daha fazla gizlilik koruması sağlar. Varsayılan olarak Firefox, sosyal medya izleyicileri, siteler arası tanımlama bilgisi izleyicileri, kripto madencileri ve parmak izi alıcıları gibi izleyicileri ve komut dosyalarını engeller. Ayrıca özel tarama modunda kolayca arama yapmayı da seçebilirsiniz. Gizli tarama modunu kapattığınızda, tarama geçmişiniz ve tüm çerezler cihazınızdan otomatik olarak silinir.

FIREFOX’UN ARAMA ÇUBUĞU İLE HIZLI BULUN
Aramada arama önerileri alın çubuğu ve en çok ziyaret ettiğiniz sitelere hızlı bir şekilde erişin. Arama sorunuzu yazın ve favori arama motorlarınızda önerilen ve daha önce aranan sonuçları alın.

KOLEKSİYONLAR
İstediğiniz kadar sekme açın ve devam etmek için bunları Koleksiyonlar halinde düzenleyin görev. Koleksiyonlar ayrıca cihazlar arasında paylaşılabilir, böylece nerede olursanız olun veya hangi cihazı kullanırsanız kullanın daha fazlasını yapabilirsiniz.

EKLENTİLER EDİNİN
Çoğu için tam destek güçlü varsayılan gizlilik ayarlarını turbo şarj etme ve deneyiminizi kişiselleştirme yolları da dahil olmak üzere popüler eklentiler.

HER ŞEYİ BİRKAÇ DOKUNUŞTA PAYLAŞIN
Firefox web tarayıcısı, en son kullandığınız uygulamalara kolay ve hızlı erişim ile bir sayfadaki web sayfalarının veya belirli öğelerin bağlantılarını paylaşın.

FIREFOX WEB TARAYICI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ:
– Firefox hakkında bilgi edinin izinler: http://mzl.la/Permissions
– Mozilla’da neler olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin: https://blog.mozilla.org

MOZILLA HAKKINDA
Mozilla, interneti herkesin erişebileceği bir kamu kaynağı olarak inşa etmek için var çünkü açık ve özgür olmanın kapalı ve kontrollü olmaktan daha iyi olduğuna inanıyoruz. Seçimi ve şeffaflığı teşvik etmek ve insanlara çevrimiçi yaşamları üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için Firefox gibi ürünler geliştiriyoruz. https://www.mozilla.org adresinde daha fazla bilgi edinin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir