Facebook İndir

Android için resmi Facebook uygulaması, her güncelleme ile iyileştirme sağlamaya devam ediyor ancak özellik yenilemesi, bu iyileştirmelerle birlikte yükseliyor. Cihazınızın depolama bölümünde çok miktarda yer kaplar ve bir çok sistem kaynağı, orta-üst düzey telefonlarda bile sıklıkla çöker noktasına kadar yiyor. Bununla birlikte, Facebook hesabınıza erişmenin çok kolay ve kolay bir yolu olmaya devam ediyor ve kapsamlı sosyal ağ özellikleri listesinin inanılmaz faydalı olduğunu söyledi.

Facebook for Android, popüler Facebook sosyal paylaşım platformuna erişmek için kullanılan resmi bir uygulamadır.

Bir milyardan fazla aylık aktif kullanıcısıyla Facebook, dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden biridir. Resmi Facebook uygulaması sayesinde Facebook hesabınıza erişme ve yönetme hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Facebook uygulaması, durum güncellemelerini, fotoğrafları, videoları hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşmanızı ve paylaşmanızı sağlar. Kullanımı kolay bir haber besleme arayüzü, arkadaşlarınızın yaptıklarını ve paylaşımını görmenizi sağlar. Arkadaşlarınızla ve kişilerinizle özel mesajlar gönderip almak için Facebook’u Facebook Messenger ile birlikte kullanın.

Kapsamlı olarak özelleştirilebilir bir bildirim sistemi, önemli herşeyle güncel kalmanızı sağlar. Kullanıcılar yayınlarınız hakkında yorum yaptığında, yaklaşan etkinliklerin hatırlatılması ve Gruplar’da güncellenmesi durumunda bilgilendirilmelidir. Almak istemediğiniz bildirimleri devre dışı bırakabildiğinizden, her şeyden haberdar edilmeniz gerekmez.

Facebook uygulaması ayrıca favori Facebook uygulamalarınızı ve oyunlarınızı kullanmanızı ve diğer kullanıcılarla bağlantı kurmanızı sağlar.

Android for Facebook, Facebook sosyal ağını Android tabletleri ve cep telefonlarında çalıştırmak için kullanılan resmi bir uygulamadır.

Temel Özellikler

Hesap Yönetimi

Web versiyonunda olduğu gibi, Facebook for Android kullanıcıların bir hesap oluşturmalarına veya mevcut bir hesaba giriş yapmalarına olanak tanır. Kullanıcılar kendileri hakkında bilgi girip, resim ve video yükleyebilir, durumlarını güncelleyebilir, aynı zamanda arkadaşların profillerini görüntüleyebilir ve yeni arkadaşlar ekleyebilir. Android for Facebook, kullanıcıların arkadaşları tarafından paylaşılan bir yayını beğenip beğenmesine izin verir. Ayrıca, arkadaşlarını kendi arkadaşlarıyla paylaşabilir, favori listesi veya grubu oluşturabilir ve yeni yayınlar ve bildirimler alabilirler.

Anlık mesajlaşma

Bu uygulama hem özel hem de grup mesajlarında Facebook’ta arkadaşlarınızla sohbet etmeyi daha da kolaylaştırıyor. Konuşmalar suratlar ve ifadelerle canlandırabilir. Dosyaları aktarmak da kolayca yapılır.

Oyunlar ve Uygulamalar

Web versiyonunda olduğu gibi, Android kullanıcıları için de Facebook çeşitli oyunların ve uygulamaların keyfini çıkarabilir ve puanlarını doğrudan ağ üzerinden paylaşabilir.

İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir