Brave Private Web Browser

İnternette özel olarak ücretsiz olarak gezinin! Brave Private Browser App, reklam engelleyici ve açılır pencere engelleyici ile hızlı, güvenli ve özel web tarayıcınızdır. Reklamcılar, kötü amaçlı yazılımlar ve pop-up’lar tarafından izlenmeden internette özel olarak gezinin ve arama yapın.

Android için en iyi AdBlock özel web tarayıcı uygulamasını bugün indirin!

🔒 Fast & Güvenli Web Tarayıcısı
Harici eklenti veya ayar yok! Brave gizlilik tarayıcısı, Android için en güvenli, ışık hızında internet tarayıcısını sağlar. Pop-up’lar (pop-up engelleyici), reklamlar (reklam engelleyici), kötü amaçlı yazılımlar ve diğer rahatsızlıklar olmadan ücretsiz özel taramanın ve özel arama motorunun keyfini çıkarın.

🙈 Özel Tarama Uygulaması
Hızlı, güvenli, gizli gezinmenin keyfini çıkarın. Reklamları, anonim tarama geçmişini, kişiselleştirilmiş özel aramayı ve gizli gizli tarama için özel sekmeleri engellemek için ücretsiz reklam engelleyici edinin. Geçmişinizi kaydetmeden internette gezinin.

🚀 Daha Hızlı Göz Atın
Cesur hızlı bir web tarayıcısıdır! Brave, sayfa yükleme sürelerini azaltır, web tarayıcı performansını iyileştirir ve kötü amaçlı yazılım bulaşmış reklamları engeller. Brave Privacy App, Android’de 2 kat ila 4 kat hız artışı göstererek daha hızlı internette gezinmek için pil ve veri tasarrufu sağlar.

🚫 AdBlock Web Tarayıcı
Cesur Özel Tarayıcı Uygulaması ücretsiz yerleşik AdBlocker (açılır pencere engelleyici) ile tasarlanmıştır. Brave’in ücretsiz adBlocker’ı, sizi mobil web’de gezinirken izleyen reklamlardan koruyarak gizliliğinizi ve gizli tarama geçmişinizi güvence altına alır.

🙈 Otomatik Gizlilik – AdBlock Tarayıcı Koruması
Cesur Özel Tarayıcı Uygulaması ayrıca sizi HTTPS Everywhere (şifreli veri trafiği), komut dosyası engelleme gibi önde gelen gizlilik ve güvenlik özellikleriyle korur. 3. taraf çerez engelleme (adblock) ve gizli gizli sekmeler.

Uygulama Özellikleri
* Özel, bağımsız arama
* Ücretsiz gizli özel internet tarayıcısı
* Ücretsiz yerleşik -AdBlocker’da
* Pop-up engelleyicili özel internet tarayıcısı (reklamları engeller)
* Güvenli gizli gizli tarama
* Veri ve pil tasarrufu sağlar
* İstilacı reklamsız web tarayıcısı
* Yer İşaretlerini Eşitle güvenli
* Ücretsiz izleme koruması web tarayıcısı
* Her Yerde Https (güvenlik için)
* Komut Dosyası Engelleyici
* 3. taraf çerez engelleyici
* Özel yer imleri
* Tarama geçmişi
* En son ve gizli sekmeler
* Brave Search’ü kullanan hızlı, ücretsiz, özel arama motoru

Brave Rewards
Eski web tarayıcınızla internette gezinmek için görüntüleyerek ödeme yaptınız reklamlar. Şimdi, Brave sizi yeni internete davet ediyor. Zamanınızın değerli olduğu, kişisel verilerinizin gizli tutulduğu ve gerçekten dikkatiniz için ödeme alıyorsunuz.

Cesur Hakkında
Misyonumuz, web’i kullanarak web’i kurtarmaktır. içerik oluşturucular için reklam gelirini artırırken güvenli, özel ve hızlı bir tarayıcı. Brave, güvenli ve hızlı gezinmenin açık bir web için daha parlak bir geleceğe giden yol olduğu yerlerde, kullanıcılara ve yayıncılara daha iyi bir anlaşma sağlamak için mikro ödemeler ve yeni bir gelir paylaşımı çözümüyle çevrimiçi reklam ekosistemini dönüştürmeyi hedefliyor.

Bunun için Yerleşik bir 3. taraf Reklam Engelleme ve açılır pencere engelleyicinin yanı sıra izleme ve güvenlik korumasına sahip Cesur Gizlilik Tarayıcı Uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin, lütfen www.brave.com adresine gidin

Sorular/destek ?
Community.brave.com/c/support-and-troubleshooting/mobile-support adresinden bize ulaşın. Sizden haber almayı çok seviyoruz.

Hızlı, özel internet tarayıcımızdan memnun musunuz? Lütfen bize 5 yıldızlı bir inceleme bırakın!

Android için en iyi özel web tarayıcı uygulamasını bugün indirin! İnternette güvenle gezinin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir