Bilgisayara WhatsApp Indir PC

Tüm zamanların en popüler online mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp yalnızca mobil cihazlarda (Android, iOS, Windows Phone ve Blackberry) kullanılıyordu ancak uygulamanın yepyeni PC ve Mac sürümüyle nihayet masaüstünüzden kullanabilirsiniz! Yapmanız gereken tek şey, WhatsApp programını kurmanızdır, böylece arkadaşlarınızla doğrudan Mac bilgisayarınıza veya Windows PC’nizden whatsapp indirme işlemini yapıp sohbet edebilirsiniz.  Whatsapp indir pc sayesinde cep telefonunuzdan yazışıyormuş gibi bilgisayardan mesajlaşabilir ve dosya gönderebilirsiniz.

WhatsApp Web artık sık kullanılan bir uygulamadır.

Belki İnternet tarayıcınızdan kullanabileceğiniz sürüm olan WhatsApp Web’in farkındaydınız. PC için WhatsApp tam olarak aynıdır, ancak onu kullanmak için bir tarayıcı açmak zorunda değilsiniz.

PC için WhatsApp da uygulamanın mobil sürümü ile çok benzer; bu nedenle, günlük kullanımınız varsa, işlevlerini yerine getirmek için size uzunca zaman ayırmayacaktır. Bu sürüm görmeyi beklediğiniz her şeyi sunar (yalnızca daha büyük bir ekranda) ve sohbet, fotoğraf, belge ve not göndermek ve almak, grup oluşturmak ve yönetmek, profil resminizi değiştirmek vb. Özellikleri sunar.

Her şey oldukça güzel geliyor, ancak uygulamada bazı sınırlamalar var. Örneğin, size konum paylaşmanıza izin vermiyor ve yeni kişiler eklemenize izin vermiyor.

Evet, her ne kadar PC için WhatsApp, hayatınızı biraz daha kolaylaştıran bir seçenek olsa da, yakında mobil cihazınızı değiştirecek bir şey değildir.

Uygulamanın PC sürümünü kullanmaya başlamak için, QR kodunu, yalnızca WhatsApp Web’de olduğu gibi mobil cihazınızı kullanarak taramanız gerekir. Bu yordamla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, tamamlanmış bir eğitim için buraya tıklayın.

Kodu taradıktan sonra, telefonunuza kaydettiğiniz WhatsApp hesabı PC’nizdeki yenisiyle ilişkilendirilecek ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz!

Masaüstü sürümündeki seçenekler güzel düzenlenmiştir (Android için WhatsApp’ı anımsatır). Gerçek şu ki, ihtiyaç duyduğunuz bir şeyi bulmak sizin tarafınızdan fazla çaba sarf etmiyor ve klavye sayesinde daha hızlı bir hızda sohbet etmek sadece bir zevk. Bir web kameranız ve / veya mikrofonunuz varsa, fotoğraf / video / ses klipleri gönderebilme olanağına da sahipsiniz.

PC sürümünü kullanmanın diğer bir güzel yanı, internet bağlantılarının mobil cihazlardan daha hızlı olma eğiliminde olması, bu nedenle veri aktarımlarının daha hızlı ve daha net olması.

Kısacası, bilgisayar için whatsapp indir pc de iyi çalışıyor, ancak tamamen telefonunuza bağlı. Doğrudan PC’nizden sohbet edebilirsiniz, ancak mobil cihazınızın daima bağlı olması gerekiyor. Bu sınırlamayı göz önünde bulundurarak, her biri kendi bağımsız masaüstü sürümlerine sahip olan LINE ve Telegram gibi rakiplerinin arkasına koyuyor.

İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir