Opera Tarayıcı: Hızlı &Özel

Name Opera Browser: Fast & Private Opera Browser: Fast & Private is the most famous version in the Opera Browser: Fast & Private series of publisher Opera
Publisher Opera
Genre Communication
Size Cihaza göre değişir
Version -
Mod Version
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Update December 16, 2021
Get it On Google Play
Read 72 views
Android Android Communication
4.7 ( 685 ratings )
Price: $0
Download

Rate this post
Hızlı, güvenli ve gizli, çevrimiçi hayatınızı kolaylaştırmak için yapılan Opera web tarayıcısının en son sürümünü sunar. Temiz ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip yerleşik bir Reklam Engelleyici ve VPN‘e sahip olmak, daha kısa sürede çevrimiçi olarak daha fazlasını yapmanızı sağlar.

Güvenli & hızlı tarama
Opera’nın yerel reklam engelleyicisi, araya giren binlerce reklamdan kurtulmanıza yardımcı olur ve tarama deneyiminizi kolaylaştırmak için sayfalarınızı daha hızlı yükler. Şimdi, can sıkıcı çerez ve gizlilik diyaloglarının büyük çoğunluğunu ortadan kaldırma seçeneğini de ekledik.

Yerleşik VPN
Yerleşik tarayıcı VPN’imizle genel ağlarda gizliliğinizi ve güvenliğinizi iyileştirin. Sınırsız ve VPN, konumunuzu ve kimliğinizi paylaşmaktan kaçınmanıza, çevrimiçi ortamda anonim ve güvende kalmanıza olanak tanır. Ek tarayıcı güvenliği için gerekirse farklı sanal konumlara da geçebilirsiniz.

Özel tarayıcı
Cihazınızda iz bırakmadan İnternet üzerinde herhangi bir yere gizli olarak gitmek için özel sekmeleri kullanın. Sekme galerisinde normal ve gizli tarama arasında kolayca geçiş yapın.

Veri ve zamandan tasarruf edin
Bağlantı yavaş mı? Veya verileri kaydetmek mi istiyorsunuz? Yavaş ağlarda sayfaları her zamankinden daha hızlı yüklemek için veri tasarrufu moduna geçin. Ünlü sıkıştırma teknolojimiz tarafından desteklenen Opera tarayıcı, tarama deneyiminizi bozmadan verilerinizden tasarruf etmek için çok çalışır.

Kişiselleştirilmiş haber akışı
En akıllı AI haberlerimizle desteklenir motor, yeniden başlatılan haber akışı, tarayıcı içinde bir dizi kişiselleştirilmiş haber kanalı arasında gezinmenize, en sevdiğiniz konulara abone olmanıza ve hikayeleri daha sonra okumak üzere kaydetmenize olanak tanır.

Gece modu< br>Opera’nın gece modu, karanlıkta en rahat okuma deneyimini ve en az göz yorgunluğunu yaşamanız için ayarlanabilir aydınlatma seçenekleri sunar. Gece moduna ana menüden kolayca erişilebilir.

Şifrelerinizi yönetin ve kredi kartlarını otomatik doldurun
Şifrelerin site bazında otomatik olarak kaydedilmesini seçin ve güvenli ve özel çevrimiçi alışveriş için ödeme bilgilerinizi güvenli bir şekilde otomatik olarak doldurun.

Herhangi bir ekranda rahatça okuyun:
Opera tarayıcısı, sayfaları okuma tercihlerinize göre uyarlamanıza yardımcı olan bir metin boyutu ayarı içerir. Daha da önemlisi, benzersiz bir okuma deneyimi için otomatik metin sarma özelliğimizle birlikte mükemmel bir şekilde çalışır.

Flow – tüm cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde bağlar:
Popüler Flow özelliği, dosyaların , paylaştığınız bağlantılar veya görüntüler, Flow özellikli tüm cihazlarınızda hemen görünür ve iPhone, Android telefonunuz, tabletiniz ve bilgisayarınız arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanıza olanak tanır. Tüm Opera hesaplarınızı Cihazlar arasında da senkronize edin!

Opera Hakkında
Herkesin internette gezinebilmesi gerektiği fikriyle 1995 yılında Norveç’te kurulduk, son +25 yılı milyonlarca insanın internete erişmesine yardımcı olmak için harcadık. güvenli, özel ve yenilikçi bir şekilde. İnterneti, açık standartları ve insanları önemsiyoruz.

Şartlar & Koşullar:
Bu uygulamayı indirerek, https://www.opera.com/eula/mobile adresindeki Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.

Whats New

Opera'yı seçtiğiniz için teşekkürler! Bu sürüm, alt araç çubuğu kaydırma hareketleri ve web sayfalarındaki kaydırma tutamacı gibi yeni özelleştirilebilirlik ayarları ekler.

Daha fazla değişiklik:
- Chromium 94
- Reklam engelleme, VPN ve VPN için yeni kullanıcı arayüzü veri tasarrufu ayarları
- Yeni simgeler

Download Opera Tarayıcı: Hızlı &Özel

Download (Cihaza göre değişir)
Rate this post