Hayat Eve Sığar

Name Life Fits Home Life Fits Home is the most famous version in the Life Fits Home series of publisher T.C. Sağlık Bakanlığı
Publisher T.C. Sağlık Bakanlığı
Genre Health & Fitness
Size 80M
Version 2.4.1
Mod Version 2.4.1
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Update January 20, 2022
Get it On Google Play
Read 414 views
Android Android Health & Fitness
4.0 ( 816 ratings )
Price: $0
Download

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, Türkiye bölgesi sınırları içinde yaşayan vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüs (Covid-19) hakkında bilgilendirmek, yönlendirmek ve buna bağlı riskleri en aza indirmek için Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen mobil uygulamadır. salgın hastalık ve yayılmasını önlemek.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlara sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile telefon numaranız ile doğrulama yapabilir, sorulan soruları adım adım cevaplayabilir, şikayetlerinize göre değerlendirilerek nasıl hareket etmeniz gerektiğine göre yönlendirme alabilirsiniz. koronavirüs hastalığı açısından vermişler. Vermiş olduğunuz cevaplara göre yönlendirme sadece bir öneridir ve nihai bir sonuç/kesinlik içermez, tavsiye niteliğindedir.

 

Aynı zamanda hastaneler, eczaneler, market zincirleri, metrolar ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına harita üzerinde kolayca ulaşabilir, ev izolasyonunun yoğunluğunu, enfekte kişileri ve riskli bölgeleri görebilirsiniz.

 

Aşı Bilgilerim sayfasından aşı bilgilerinizin detaylarını görebilir, aşı dozlarınız tamamlandığında aşı kartı oluşturabilirsiniz. Pasaport bilgilerinin aşı kartında yer almasını istiyorsanız pasaport numarasını yazarak ekleyebilirsiniz. Aşı kimliğindeki QR kodu okunduğunda sistem kartın doğruluğunu kontrol eder.

 

Bu Uygulama, kişileri veya enfekte kişileri takip ederek covid-19 hastalığının yayılmasını azaltmayı amaçlamaktadır. İnsanların seyahat etmeye veya kamusal alanlara girmeye uygun olup olmadığını belirlemek için mevcut enfeksiyon durumunu veya enfeksiyon geçmişini doğrulayan bir uygulamadır.

 

Bu uygulama ile “Kontrollü Sosyal Hayat”a geçiş mümkün olacaktır.

Sağlıklı günler dileriz.

Whats New

- 15 günden az süresi kalan HES kodları için yer alan bilgilendirme metninin rengi güncellendi.
- HES Kodları için süre uzatma özelliği geliştirildi.
- Çocuklarım için HES kodları uzatma penceresinde TCKN alanı zorunluluğu getirildi.

Sağlıklı günler dileriz.


Download Hayat Eve Sığar

Download (80M)